Bella Vista, Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Drvenik, 22.9.2018, Bez stravy
Bella Vista
Termín:
22.9.2018 – 29.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:63696986
od 214 € Príplatky v cenníku

Názov zájazdu podľa organizátora: Biograd na Moru - Vista apartmány
Popis
Poloha: do 100 m od moře

Vybavení: parkování.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

POZICE NA MAPĚ ZOBRAZUJE SÍDLO AGENTURY, KDE SE PŘI PŘÍJEZDU HLÁSÍTE, NEJDE O KONKRÉTNÍ POZICI VILY

2 apartmány pro 4-5 osob. : Apartmány Vista se nacházejí pouze 70 m od pláže, od centra Biogradu jsou vzdáleny 200 m. V domě je 8 studií pro 2-3 osoby a
Studia (A2a) - mají velikost cca 23m2, manželskou postel a jednu přistýlku + kuchyňský kout v jedné místnosti, dále koupelnu, SAT/TV, WI-FI, balkon o velikosti 4-6 m2. Čtyři studia jsou v 1. patře a 4 studia ve 2. patře.
Apartmány (A4a) - mají velikost cca 40m2, ložnici, denní místnost s kuchyní a jídelním koutem a rozkládacím gaučem, koupelnu, SAT/TV, WI-FI, balkon o velikosti cca 4-8 m2. Z většiny balkonů je výhled na moře (nemůžeme zaručit).
Cena zahŕňa
7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením, lůžkoviny, veškerá spotřeba el.energie, vody a plynu, WI-FI, závěrečný úklid
Cena nezahŕňa
cestovní pojištění, domácí zvíře (na vyžádání) - za příplatek, doprava, pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/ u prodejce), stravování

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie je uvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK